ANALIZA MATEMATYCZNA 1 DEFINICJE TWIERDZENIA WZORY WYD 17

Jest to pierwsza część podręcznika do ,,Analizy matematycznej 1’’ przeznaczonego dla studentów politechnik. Zawiera ona materiał teoretyczny omawiany na wykładach z tego przedmiotu w pierwszym semestrze. W podręczniku omówiono klasyczny rachunek różniczkowy i całkowy funkcji jednej zmiennej wraz z jego zastosowaniami.

Do wszytkich sformułowanych w podręczniku definicji i twierdzeń dołączono ćwiczenia.

Dowody wybranych twierdzeń oraz odpowiedzi do ćwiczeń umieszczone są na końcu każdego rozdziału.

Zaletą publikacji jest duża liczba rysunków i wykresów utrwalających wprowadzone pojęcia.

Pozostałe części podręcznika:
"Analiza matematyczna 1. Przykłady i zadania"
"Analiza matematyczna 1. Kolokwia i egzaminy"

978-83-89020-71-0

Napisz pierwszą opinię o „ANALIZA MATEMATYCZNA 1 DEFINICJE TWIERDZENIA WZORY WYD 17”