ANALIZA MATEMATYCZNA 1 DEFINICJE TWIERDZENIA WZORY

Jest to pierwsza część zestawu podręczników do Analizy matematycznej 1. Książka zawiera zagadnienia teoretyczne omawiane na wykładach z tego przedmiotu. Materiał w podręczniku obejmuje rachunek różniczkowy oraz całkowy funkcji jednej zmiennej wraz z zastosowaniami w geometrii, fizyce i technice. Przedstawione zagadnienia zakończone są ćwiczeniami, przy czym początkowe z nich są z reguły najprostsze. Do wszystkich ćwiczeń podane są odpowiedzi lub wskazówki. Podręcznik jest bogato ilustrowany (zawiera ponad 300 rysunków i wykresów). W obecnym wydaniu zmieniono niektóre dowody twierdzeń, a ponadto dołączono nowe ćwiczenia oraz rysunki. Książka jest przeznaczona głownie dla studentow politechnik. Mogą z niej korzystać także studenci uczelni ekonomicznych, pedagogicznych i rolniczych oraz wydziałów nauk ścisłych uniwersytetow.

978-83-62780-83-9

Napisz pierwszą opinię o „ANALIZA MATEMATYCZNA 1 DEFINICJE TWIERDZENIA WZORY”