Promocja!

ANALIZY I PROJEKTOWANIE KONSTRUKCJI NAWIERZCHNI PODATNYCH I PÓŁSZTYWNYCH

98.00 88.90

Poradnik wyjaśniający zasady weryfikacji obliczeń zawartych w nowym katalogu typowych konstrukcji nawierzchni podatnych i półsztywnych z 2013 roku dostosowanym do współczesnych technologii i materiałów, zwiększonego obciążenia dróg przez ruch drogowy, zmienionych sposobów wzmacniania podłoża, recyklingu materiałów drogowych, ujednoliconego nazewnictwa warstw konstrukcji nawierzchni oraz nowych metod obliczeń konstrukcji nawierzchni. W książce zawarto również porównanie katalogów typowych nawierzchni z Austrii, Francji, Niemiec i Wielkiej Brytanii z katalogiem polskim.
Odbiorcy: inżynierowie-projektanci dróg, pracownicy służb utrzymania dróg oraz studenci wydziałów inżynierii lądowej wyższych uczelni o specjalności budowa i utrzymanie dróg.

978-83-206-1928-7

Napisz pierwszą opinię o „ANALIZY I PROJEKTOWANIE KONSTRUKCJI NAWIERZCHNI PODATNYCH I PÓŁSZTYWNYCH”