Promocja!

ARCHITEKTURA MIESZKANIOWA I USŁUGOWA W PROGRAMACH NAUCZANIA T.2

Tom 2 monografii prezentuje program zajęć na semestrach: 2 (Podstawy projektowania architektonicznego) i 4 (Projektowanie obiektów usługowych) oraz autorski sposób jego realizacji. Dydaktycy-architekci z Katedry Architektury Mieszkaniowej i Usługowej Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej wypowiadają się na temat metodologii w podejściu do architektury domu jednorodzinnego. Przedstawiają własne doświadczenia i proponują sposób prowadzenia zajęć ze studentami. Monografia zawiera przykładowe prace studentów prezentowane na zakończenie obu semestrów.

52.50 4.50

978-83-7775-132-6

Napisz pierwszą opinię o „ARCHITEKTURA MIESZKANIOWA I USŁUGOWA W PROGRAMACH NAUCZANIA T.2”