Promocja!

AUTOMATYKA ZABEZPIECZENIOWA W SYSTEMACH ELEKTROENERGETYCZNYCH

Automatyka zabezpieczeniowa od stulecia jest związana z urządzeniami elektroenergetycznymi.
Podstawowym bowiem warunkiem zapewnienia ich właściwej pracy jest ochrona przed skutkami awarii.

69.00 59.90

Oto drugie wydanie książki zawierającej całokształt wiedzy o automatyce zabezpieczeniowej stosowanej zarówno w wypadku poszczególnych elementów, jak i złożonych układów systemu elektroenergetycznego. Oprócz wiadomości podstawowych dotyczących zjawisk zakłóceniowych oraz głównych kryteriów ich wykrywania przedstawiono w niej klasyczną technikę analogową, a co ważniejsze – nowoczesną technikę cyfrową. Nie pominięto także tematyki związanej z rejestracją zakłóceń oraz automatyczną lokalizacją miejsca zwarcia w liniach elektroenergetycznych.

Książka polecana zarówno studentom wydziałów elektrycznych wyższych szkół technicznych, jak i inżynierom zajmującym się projektowaniem oraz eksploatacją elektroenergetycznych układów automatyki zabezpieczeniowej.

978-83-01-19082-8

Napisz pierwszą opinię o „AUTOMATYKA ZABEZPIECZENIOWA W SYSTEMACH ELEKTROENERGETYCZNYCH”