BHP W WARSZTACIE SAMOCHODOWYM DVD BEZPIECZEŃSTWO PRAC BLACHARSKICH…

Dariusz Smoliński (konsultacja)
BHP w warsztacie samochodowym ? bezpieczeństwo prac blacharskich, spawalniczych i lakierniczych, DVD , czas trwania 16,45

Warunki i zakres użytkowania filmu:
Licencja upoważnia Użytkownika do przechowywania i korzystania z jednej kopii filmu w ramach szkoleń organizowanych dla pracowników Kupującego, jak i na potrzeby związane ze świadczonymi przez Użytkownika usługami w zakresie szkoleń bhp (obsługa innych firm, niezależnie od ich liczby).

Uwaga! Użytkownik nie ma prawa umieszczania i rozpowszechniania filmu na platformach e-learningowych, modyfikowania, dekompilowania oraz wykorzystywania dowolnego fragmentu filmu. Najczęstsze wypadki w warsztatach blacharskich i lakierniczych polegają na: zmiażdżeniach, uderzeniach, urazach ciętych, poparzeniach i urazach odpryskami spawalniczymi, porażeniach prądem podczas obsługi uszkodzonych urządzeń elektrycznych, uszkodzeniach słuchu – głównie podczas obróbki blachy, uszkodzeniach wzroku – najczęściej podczas prac spawalniczych, porażeniach dróg oddechowych m.in. dymami spawalniczymi.

Film BHP w warsztacie samochodowym – bezpieczeństwo prac blacharskich, spawalniczych i lakierniczych to prezentacja dobrych i złych praktyk, realistyczne sceny i fachowy komentarz na temat:

bezpieczeństwa przy pracach blacharskich na zimno,
zasad bezpiecznego spawania,
poprawnego prowadzenia prac lakierniczych,
wymagań dotyczących pomieszczeń,
wymagań wobec pracowników.

Napisz pierwszą opinię o „BHP W WARSZTACIE SAMOCHODOWYM DVD BEZPIECZEŃSTWO PRAC BLACHARSKICH…”