BHP W WARSZTACIE SAMOCHODOWYM DVD – ZAGROŻENIA

Dariusz Smoliński (konsultacja)
BHP w warsztacie samochodowym ? zagrożenia , DVD , czas trwania 17 min

Warunki i zakres użytkowania filmu:
Licencja upoważnia Użytkownika do przechowywania i korzystania z jednej kopii filmu w ramach szkoleń organizowanych dla pracowników Kupującego, jak i na potrzeby związane ze świadczonymi przez Użytkownika usługami w zakresie szkoleń bhp (obsługa innych firm, niezależnie od ich liczby).

Uwaga! Użytkownik nie ma prawa umieszczania i rozpowszechniania filmu na platformach e-learningowych, modyfikowania, dekompilowania oraz wykorzystywania dowolnego fragmentu filmu. BHP w warsztacie samochodowym – zagrożenia to fachowy komentarz na temat zasad bezpiecznej pracy w warsztacie, pokazujący, co w pracy mechanika pojazdowego grozi wypadkiem lub chorobą.
W filmie przedstawiono poszczególne czynniki narażające pracowników na wypadki przy pracy i choroby zawodowe oraz związane z nimi zagrożenia wraz z komentarzem i podpowiedziami, jak im zapobiegać i ograniczyć do minimum ich oddziaływanie:

benzyna
olej silnikowy
spaliny
opary z akumulatorów
azbest
hałas
czynniki mechaniczne
czynniki niszczące skórę.

Film dla przedsiębiorców, kadry zarządzającej i pracowników zakładów mechaniki pojazdowej.

Napisz pierwszą opinię o „BHP W WARSZTACIE SAMOCHODOWYM DVD – ZAGROŻENIA”