BLACHARSTWO SAMOCHODOWE

89.99

Na stanie

BLACHARSTWO SAMOCHODOWE ; Bogusław Raatz

Twarda oprawa.

Książka zawiera 350 stron (500 ilustracji) fachowej wiedzy dla początkujących i zaawansowanych pracowników warsztatów blacharskich.

Od wydawcy:

Pierwsza książka Bogusława Raatza poruszająca tematykę napraw karoserii została wydana w 2005 roku.

W tej dynamicznie rozwijającej się dziedzinie zaszło wiele zmian dotyczących technologii i konstrukcji pojazdów, co w konsekwencji powoduje konieczność modernizacji technologii naprawczych. Aktualny poziom wiedzy wymaga uzupełnienia i uaktualnienia, co jest całkowicie naturalne.

Każdy specjalista w danej dziedzinie wie, że podnoszenie kwalifikacji jest jak wejście na szczyt góry, z której widać dalsze szczyty, na które chce się wejść.

Wiedza jest jednak kluczem do sukcesu, a proponowana przez nas książka „Blacharstwo Samochodowe” z pewnością pomoże w jego osiągnięciu.

Bardzo ważne jest, że autor, w wyniku swoich ogromnych doświadczeń, postanowił, poza nowoczesnymi technologiami naprawczymi i diagnostycznymi, omówić techniki towarzyszące, takie jak spawalnictwo, geometria kół czy obróbka skrawaniem.

Powstało w ten sposób kompleksowe opracowanie, stanowiące kompendium wiedzy fachowej o niespotykanej do tej pory zawartości.

Jest to swego rodzaju „biblia” zarówno dla każdego, kto na co dzień pracuje w branży blacharsko-lakierniczej czy szeroko pojętej likwidacji szkód komunikacyjnych, ale i sporo wiedzy zawartej w książce może być pomocne osobom na początku swojej drogi czyli w nauczaniu zawodu.

„Blacharstwo Samochodowe” to pierwsza część serii „Technologie Napraw Karoserii Samochodowej” i oznaczona jest jako TOM I. Planowane jest wydanie kolejnych części.

Będą to: „Pomiędzy Blacharstwem a Lakiernictwem” oraz „Lakiernictwo Samochodowe”. Ma powstać również opracowanie na temat renowacji pojazdów zabytkowych i klasycznych.

Poza wiedzą, zdjęciami, rysunkami oraz tabelami autor umieścił kody QR przekierowujące do interesujących materiałów filmowych oraz stron www. Gorąco polecamy tę książkę i uważamy, że powinna znaleźć się na półce u każdego fachowca w branży, nauczyciela zawodu oraz rzeczoznawcy.

Autor

ISBN

978-83-932610-2-4

Liczba stron

Rok wydania

Wydawca

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „BLACHARSTWO SAMOCHODOWE”