BOSCH CZUJNIKI W POJAZDACH SAMOCHODOWYCH

Zwięzły, przejrzyście i bogato zilustrowany informator, przedstawiający budowę i działanie wszystkich rodzajów czujników wykorzystywanych w elektronicznych układach sterowania pojazdów samochodowych. Zawiera opis zasady działania, budowy i zastosowania czujników wykorzystywanych w silniku, układzie napędowym, układzie hamulcowym, układzie kierowniczym, zawieszeniu i innych. Uwzględniono najnowsze rozwiązania czujników.

Odbiorcy: studenci wyższych uczelni o specjalności samochodowej i mechatronicznej, uczniowie średnich szkół o profilu samochodowym, inżynierowie i technicy zaplecza technicznego motoryzacji oraz wszyscy zainteresowani tą tematyką.

978-83-206-1721-4

Napisz pierwszą opinię o „BOSCH CZUJNIKI W POJAZDACH SAMOCHODOWYCH”