ĆWICZENIA LABORATORYJNE Z CHEMII NIEOGRANICZNEJ PODRĘCZNIK DLA STUDENTÓW

Ćwiczenia laboratoryjne z chemii nieorganicznej. Podręcznik dla studentów chemii środków bioaktywnych i kosmetyków

Skrypt został napisany jako pomoc dla studentów Wydziału Chemii, zwłaszcza kierunku chemia środków bioaktywnych i kosmetyków, którzy odbywają ćwiczenia z chemii nieorganicznej. Uwzględnia on specyfikę studiów chemicznych, a jednocześnie przedstawia w sposób możliwie uproszczony najważniejsze zagadnienia dotyczące przemian chemicznych lub fizykochemicznych towarzyszących procesom. Poszczególne rozdziały, odpowiadające kolejnym ćwiczeniom, zostały zaopatrzone wstępem teoretycznym, stanowiącym wprowadzenie do problematyki ćwiczeń. W dalszej części rozdziałów przedstawiono ćwiczenia praktyczne wykonywane w pracowni z chemii nieorganicznej, do których podano instrukcje wykonawcze oraz sposób opracowania i interpretacji wyników.

978-83-227-2905-2

Napisz pierwszą opinię o „ĆWICZENIA LABORATORYJNE Z CHEMII NIEOGRANICZNEJ PODRĘCZNIK DLA STUDENTÓW”