ELEMENTY ANALIZY WEKTOROWEJ TEORIA PRZYKŁADY I ZDADANIA

,

Podręcznik przeznaczony jest dla studentów politechnik mających w programie analizę wektorową. Składa się on z trzech części…

31.00

Na stanie

Podręcznik przeznaczony jest dla studentów politechnik mających w programie analizę wektorową. Składa się on z trzech części.

Część pierwsza to Definicje, twierdzenia, wzory. Omówiono tu całki krzywoliniowe i powierzchniowe zorientowane i niezorientowane wraz z elementami analizy wektorowej. Do wszytkich sformułowanych definicji i twierdzeń dołączono ćwiczenia.

Druga część to Przykłady i zadania. Zawiera ona przykłady z pełnymi rozwiązaniami oraz podobne zadania przeznaczone do samodzielnej pracy. Przykłady i zadania są ilustracją materiału teoretycznego zawartego w pierwszej części. Do wszystkich zadań podane sę odpowiedzi lub wskazówki.

Trzecia część to Kolokwia i egzaminy. Zamieszczono tu zadania, które obowiązywały w Politechnice Wrocławskiej na kolokwiach i egzaminach w ubiegłych latach. Niewątpliwą zaletą podręcznika jest duża liczba rysunków utrwalających wprowadzone pojęcia i prezentowane metody.

Autor

,

ISBN

978-83-62780-05-1

Liczba stron

Rok wydania

Wydawca

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „ELEMENTY ANALIZY WEKTOROWEJ TEORIA PRZYKŁADY I ZDADANIA”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *