ELEMENTY PRAWA DLA EKONOMISTÓW WYD. 21

Wojciech Siuda przez wiele lat wykładał elementy prawa i prawo cywilne w uczelniach ekonomicznych. Przez ponad ćwierć wieku był kierownikiem katedry prawa gospodarczego Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, pełnił tam także funkcję dziekana.

Jest autorem licznych publikacji, w tym przede wszystkim popularnych…

Jest autorem licznych publikacji, w tym przede wszystkim popularnych i cenionych podręczników akademickich: Encyklopedia prawa dla ekonomistów (pierwsze wydanie 1970 r.), Prawo cywilne dla ekonomistów (współautor), Wybrane zagadnienia prawa gospodarczego (współautor), Prawo gospodarcze dla ekonomistów (współautor), Elementy prawa dla ekonomistów. Łączny nakład Elementów… przekroczył już 250 000 egzemplarzy.

978-83-60251-21-8

Napisz pierwszą opinię o „ELEMENTY PRAWA DLA EKONOMISTÓW WYD. 21”