EXCEL DLA STUDENTÓW ĆWICZENIA I ZADANIA W EXCEL 2010

Książka ta jest przeznaczona przede wszystkim dla studentów kierunków technicznych, którzy będą wykorzystywać arkusz kalkulacyjny w pracach inżynierskich. Innym jej odbiorcą mogą być nauczyciele i uczniowie szkół średnich, w których arkusz jest jednym z ważniejszych elementów w programie nauczania. Jednak książka ta nie jest tylko podręcznikiem akademickim. Może być także pomocą dla osób, które chcą wykorzystać arkusz w codziennych zastosowaniach, jako narzędzie do zarządzania danymi.
Ćwiczenia i zadania realizowano w wersji Microsoft Excel 2010, jednak większość przykładów można zrealizować także w starszych wersjach programu.

Dr inż. Witold Sikorski jest doświadczonym nauczycielem akademickim oraz autorem wielu książek i podręczników. Wykłada na Wydziale Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej oraz na wydziale Informatyki w Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej. Prowadzi też zajęcia dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

978-83-929357-6-6

Napisz pierwszą opinię o „EXCEL DLA STUDENTÓW ĆWICZENIA I ZADANIA W EXCEL 2010”