FIZYKA CZ.1 ZADANIA Z ROZW.

Skrypt został opracowany z myślą o studentach I roku mających w swym programie studiów ćwiczenia rachunkowe z fizyki. Zamieszczono w nim najczęściej przerabiane na zajęciach zadania z fizyki o różnym stopniu trudności wraz ze szczegółowymi rozwiązaniami. Rozwiązania zadań przedstawiono w sposób jak najbardziej zrozumiały i przejrzysty.
Skrypt pozwala zaoszczędzić wiele czasu, który musiałby zostać poświęcony na szukanie w dostępnych podręcznikach i zbiorach zadań rozwiązań trudniejszych problemów. W "Dodatku" są również zadania do samodzielnego rozwiązania. Na ostatnich stronach podano do nich odpowiedzi.
Skrypt daje możliwość efektywnego przygotowania się do zajęć z fizyki, a także do sprawdzianów i kolokwiów. Może również służyć do samodzielnej nauki rozwiązywania zadań.

Napisz pierwszą opinię o „FIZYKA CZ.1 ZADANIA Z ROZW.”