FIZYKA POWIERZCHNI MIĘDZYFAZOWEJ WĘGLI NISKOWYMIAROWYCH I ROZTWORÓW JONOWYCH

[…] Widać, jak głęboko autor wiąże najnowszą wiedzę fizyki ciała stałego z zagadnieniami elektrochemii. Bardzo ciekawe są jego uwagi o koordynacji rozkładu gęstości stanów z zachowaniem elektrochemicznym stosowanych struktur nanorurek i grafenów…

42.00

Na stanie

[…] Widać, jak głęboko autor wiąże najnowszą wiedzę fizyki ciała stałego z zagadnieniami elektrochemii. Bardzo ciekawe są jego uwagi o koordynacji rozkładu gęstości stanów z zachowaniem elektrochemicznym stosowanych struktur nanorurek i grafenów.

[…] Autor przedstawia światowe osiągnięcia z zastosowaniem różnych elektrod jako czynników elektrochemicznych, zwracając uwagę na dużą możliwość wykorzystywania elektrod z węgli niskowymiarowych.

[…] Należy podkreślić, że temat opracowany przez autora jest nowy i doskonale wiąże osiągnięcia najnowszej technologii nanostruktur węglowych z ciekawymi zagadnieniami teorii ciała stałego i elektrochemii.

Prof. Franciszek Rozpłoch

[…] Monografia przedstawia najnowszy stan wiedzy dotyczącej struktury międzyfazy węgli niskowymiarowych (nanorurek i grafenu) i roztworów jonowych. Poważną część pracy stanowią wyniki badań własnych autora, wnoszących istotne elementy nowości naukowej do badań mechanizmów wspomagających kinetykę reakcji elektrodowych badanych reakcji. Autor doskonale powiązała wyniki badań własnych z aktualną wiedzą o nowych materiałach węglowych.

[…] Jestem przekonany, że wielu badaczy po zapoznaniu się z treścią tej książki podniesie swój poziom wiedzy i wzbogaci swój warsztat badawczy. Skorzystać z niej będą mogli zarówno fizycy, chemicy, jak i biolodzy, a przede wszystkim zainteresowani badaniami interdyscyplinarnymi z wykorzystaniem nanomateriałów węglowych w elektrochemii technicznej oraz biotechnologii.

Autor

ISBN

978-83-231-3094-9

Liczba stron

Rok wydania

Wydawca

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „FIZYKA POWIERZCHNI MIĘDZYFAZOWEJ WĘGLI NISKOWYMIAROWYCH I ROZTWORÓW JONOWYCH”