Promocja!

FIZYKOCHEMIA MATERIAŁÓW WSPÓŁCZESNEJ ELEKTRONIKI I SPINTRONIKI

, ,

89.00 75.90

W książce omówiono zastosowanie nowoczesnych materiałów w elektronice i spintronice – bardzo młodej, interdyscyplinarnej dziedzinie, która rozwija się równolegle z elektroniką molekularną, bioelektroniką i elektroniką polimerów.
Publikacja zawiera obszerne opisy materiałów od strony syntezy chemicznej oraz podstawy fizykochemii wysoko anizotropowych materiałów przewodzących oraz magnetycznych, takich jak:
związki nieorganiczne, związki koordynacyjne (kompleksy Malatesty-Canziani, sole Krogmanna, kompleksy olefinoditiolanowe, w tym kompleksy dmit), związki organiczne (kompleksy z przeniesieniem ładunku, sole jonorodnikowe), polimery organiczne, polimery nieorganiczne. Książka skierowana jest do studentów wydziałów chemii, fizyki, elektroniki oraz inżynierii materiałowej.

, ,

978-83-01-20734-2

Napisz pierwszą opinię o „FIZYKOCHEMIA MATERIAŁÓW WSPÓŁCZESNEJ ELEKTRONIKI I SPINTRONIKI”