GOSPODARKA WOLNEGO RYNKU DOŚWIADCZENIA PRZESZŁOŚCI WSKAZÓWKI NA PRZYSZŁOŚĆ

Gospodarka wolnego rynku. Doświadczenia przeszłości, wskazówki na przyszłość
Sławomir Kamosiński, Jolanta Laskowska (red.)

Monografia Gospodarka wolnego rynku. Doświadczenia przeszłości, wskazówki na przyszłość jest zbiorem referatów przygotowanych przez naukowców i praktyków z Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, Uniwersytetu łódzkiego, Uniwersytetu Szczecińskiego, Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Politechniki Wrocławskiej, Lwowskiego Uniwersytetu Narodowego imienia Iwana Franki oraz przedstawiciela Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Referaty koncentrują uwagę na wybranych sferach gospodarki wolnego rynku. Autorzy tekstów dziedzinę tę traktują szeroko, upatrując w niej czynnik rozwoju gospodarczego.

978-83-8018-157-1

Napisz pierwszą opinię o „GOSPODARKA WOLNEGO RYNKU DOŚWIADCZENIA PRZESZŁOŚCI WSKAZÓWKI NA PRZYSZŁOŚĆ”