ILOŚCIOWA ANALIZA CHEMICZNA METODY WAGOWE I MIARECZKOWE

Skrypt przeznaczony jest dla studentów stacjonarnych i zaocznych studiów chemicznych uniwersyteckich, politechnicznych, rolniczych oraz przyrodniczych. Podane w skrypcie przykłady ilościowych oznaczeń, wraz z podstawową teorią mogą być również przydatne dla pracowników laboratoriów przemysłowych stosujących analizy miareczkowe i wagowe. Zainteresowani znajdą także najważniejsze informacje dotyczące analizy statystycznej uzyskanych wyników oraz sposobu ich przedstawiania.

978-83-231-2960-8

Napisz pierwszą opinię o „ILOŚCIOWA ANALIZA CHEMICZNA METODY WAGOWE I MIARECZKOWE”