INNOWACJE W ODLEWNICTWIE CIŚNIENIOWYM CZ.IV

W wydawnictwie przedstawiono: stan aktualny i przyszłość odlewnictwa ciśnieniowego stopów magnezu, nowe tworzywa magnezowe oraz nowe siluminy do odlewania ciśnieniowego, metody odlewania ciśnieniowego (odlewanie tiksotropowe, odlewanie pod niskim ciśnieniem), stale na formy ciśnieniowe, maszyny ciśnieniowe oraz zastosowanie symulacji komputerowej i technik szybkiego prototypowania w procesie wytwarzania odlewów.

978-83-88770-60-9

Napisz pierwszą opinię o „INNOWACJE W ODLEWNICTWIE CIŚNIENIOWYM CZ.IV”