INSTALOWANIE URZĄDZEŃ GAZOWYCH PORADNIK

Książka zawiera praktyczne wskazówki dla projektantów, wykonawców i użytkowników instalacji gazowych. Przedstawiono w niej najnowsze rozwiązania techniczne, uwzględniając aktualnie obowiązujące przepisy branżowe i techniczno-budowlane, zgodne z postanowieniami PN-EN i dyrektywami Unii Europejskiej…

42.00

Na stanie

Książka zawiera praktyczne wskazówki dla projektantów, wykonawców i użytkowników instalacji gazowych. Przedstawiono w niej najnowsze rozwiązania techniczne, uwzględniając aktualnie obowiązujące przepisy branżowe i techniczno-budowlane, zgodne z postanowieniami PN-EN i dyrektywami Unii Europejskiej.
Przydatność opracowania zapewniają przejrzyste rysunki, przystępny i zwięzły sposób omawiania poszczególnych zagadnień, oryginalne tablice pomocnicze do projektowania i wyciągi z ważniejszych przepisów.
Stale zwiększające się zużycie gazu ziemnego jako paliwa i nowe technologie jego użytkowania spowodowały znaczne poszerzenie kręgu osób zainteresowanych przedstawioną problematyką.
Wydawnictwo poleca książkę Konrada Bąkowskiego projektantom, wykonawcom, pracownikom nadzoru technicznego i eksploatacyjnego, studentom kierunku Inżynieria Środowiska oraz osobom prywatnym zamierzającym wykonywać lub modernizować instalacje gazowe w budynkach mieszkalnych.Konrad Bąkowski to znany i ceniony specjalista-praktyk w dziedzinie gazownictwa, rzeczoznawca Polskiego
Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych i aktualnie czlonek prezydium Zarządu Głównego tej organizacji. Jest autorem 6 publikacji książkowych oraz współautorem 4 innych książek z dziedziny budownictwa i inżynierii sanitarnej, a także autorem ponad 80 artykułów w czasopismach technicznych.
Jego poradnik „Sieci i instalacje gazowe” o objętości ponad 700 str. spotkał się z dużym uznaniem czytelników, o czym oewiadczą 3 wydania w latach 1996, 2002, 2007 oraz dodruki w 2007 i 2008 r. Publikacja II wydania zostala nagrodzona w 2004 „Wyróżnieniem Ministra Infrastruktury”.

Autor

ISBN

978-83-61163-29-9

Liczba stron

Rok wydania

Wydawca

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „INSTALOWANIE URZĄDZEŃ GAZOWYCH PORADNIK”