INŻYNIERIA KREATYWNOŚCI W PROJEKTOWANIU INNOWACJI

Opiniowana książka jest pierwszą kompleksowa publikacją, ujmującą komplementarnie wiele aspektów twórczego działania człowieka oraz kształcenia postaw twórczych i umiejętności kreatywnego rozwiązywania różnorodnych problemów – od takich, które mają znaczenie lokalne do globalnych…

45.50

Na stanie

Opiniowana książka jest pierwszą kompleksowa publikacją, ujmującą komplementarnie wiele aspektów twórczego działania człowieka oraz kształcenia postaw twórczych i umiejętności kreatywnego rozwiązywania różnorodnych problemów – od takich, które mają znaczenie lokalne do globalnych.
Autor poprzez treść tej niezwykle przydatnej i potrzebnej książki, w każdym z rozdziałów i z wielką determinacją, a zarazem w sposób wciągający czytelnika do wspólnego myślenia, przekazuje ważną wiedzę, myśli i postawy, które wyrażam aforyzmem: „kreatywność nie jest stacją, do której się jedzie, tylko sposobem podróżowania”.

Profesor Wojciech Kacalak – Politechnika Koszalińska

… Na zakończenie mojej, zapewne niewystarczająco wnikliwej opinii, stwierdzam, że jestem pod wielkim wrażeniem pracowitości Autora, który zebrał ogromną ilość informacji w projektowanej do wydania książce. Jestem też przekonany, że dzieło to może spełnić na naszym rynku wydawniczym zasadniczą rolę w popularyzacji problematyki kreatywności. Uważam też, że problematyka ta powinna być chociaż zasygnalizowana na wszelkiego rodzaju studiach, a może nawet już od najwcześniejszych lat edukacji szkolnej.

Profesor Jan Koch – Politechnika Wrocławska
Autor

ISBN

978-83-7789-179-7

Liczba stron

Rok wydania

Wydawca

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „INŻYNIERIA KREATYWNOŚCI W PROJEKTOWANIU INNOWACJI”