KONSTRUKCJE STALOWE WYBRANE ZAGADNIENIA OBLICZANIA I PROJEKTOW.

Praktyczne obliczanie i projektowanie konstrukcji stalowych z uwzględnieniem Eurokodu 3!

Książka zawiera wybór zagadnień dotyczących praktycznego obliczania i projektowania konstrukcji stalowych. W nowym, uaktualnionym i rozszerzonym wydaniu omówiono…

Książka zawiera wybór zagadnień dotyczących praktycznego obliczania i projektowania konstrukcji stalowych. W nowym, uaktualnionym i rozszerzonym wydaniu omówiono:

* pręty złożone,
    * konstrukcje łukowe,
    * konstrukcje cięgnowe,
    * tężniki w konstrukcjach stalowych,
    * ramy o węzłach podatnych,
    * zwichrzenie belek stalowych.

Każde przedstawiane zagadnienie zilustrowano odpowiednio dobranymi przykładami liczbowymi, ułatwiającymi zrozumienie wykładanego materiału. W załączniku podano długości wyboczeniowe i obciążenia krytyczne elementów konstrukcji stalowych.

Podręcznik jest przeznaczony dla studentów wydziałów budowlanych wyższych szkół technicznych oraz dla inżynierów projektantów konstrukcji stalowych.

978-83-01-1547-0

Napisz pierwszą opinię o „KONSTRUKCJE STALOWE WYBRANE ZAGADNIENIA OBLICZANIA I PROJEKTOW.”