KURS CUBASE 6

KSIĄŻKA Z KURSEM WIDEO NA PŁYCIE DVD. ILOŚĆ FILMÓW: 78. DŹWIĘK: LEKTOR POLSKI. CZAS TRWANIA: 10,5 GODZINY.

77.00

Na stanie

Zdobądź kompletną wiedzę na temat Cubase 6.

Chcesz poznać doskonałą cyfrową stację roboczą do obróbki dźwięku?
Szukasz szkolenia, które w prosty i zrozumiały sposób nauczy cię pracy w Cubase?
Znasz podstawy programu i chciałbyś poznać nowe narzędzia albo techniki?
Próbujesz opanować Cubase korzystając z różnych poradników, ale brakuje ci kursu, który kompleksowo wyjaśnia wszystkie istotne funkcje?

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest przeznaczony dla osób, które chcą od podstaw poznać program Cubase. Nawet jeśli znasz już podstawy to ten kurs może być wciąż dobrym wyborem. Poruszamy w nim bardzo obszerny zestaw tematów więc z pewnością nauczysz się czegoś nowego.

Czego nauczysz się z tym kursem?

Zdobędziesz bardzo obszerną wiedzę na temat programu Cubase. Poznasz wszystkie narzędzia i techniki, które wystarczą do swobodnej pracy. Niemal na każdym kroku będziesz miał okazję do zdobycia nowych praktycznych umiejętności, które możesz bez problemu zastosować w swoich projektach.

Co znajduje się w kursie?

Ten kurs to prawie 11 godzin filmów, które wprowadzą cię w świat edycji dźwięku w programie Cubase. Na samym początku opanujesz podstawowe zagadnienia: konfiguracje programu, formaty plików itp. Warto wspomnieć o tym, że do szkolenia dołączyliśmy mini-słowniczek, który wyjaśnia najważniejsze pojęcia i terminy To doskonałe wsparcie dla początkujących. Na tym etapie kursu omawiamy również takie zagadnienia jak wirtualna klawiatura, praca na ścieżkach, mikser itp.

W następnej części kursu objaśniamy szczegółowo proces nagrywania. Pokażemy ci m.in. jak zgrać sygnał audio z różnych źródeł oraz jak pracować z sygnałami MIDI. Po za tym poznasz liczne narzędzia edycyjne i dowiesz się jak pracować z wirtualnymi instrumentami. Kolejne tematy poruszane w tej części kursu to tworzenie efektywnego miksu oraz korzystanie z bogatego zestawu efektów. Omówimy szczegółowo kluczowe maszyny takie jak: kompresor, korektor, delay itp.

Z kursem zdobędziesz także wiedzę na temat tworzenia głównych elementów utworu (perkusja, bas, linia klawiszowa, pady itp.). Przy okazji opanujesz techniki związane z finalizacją nagrania i poznasz główne rozwiązania dotyczące aranżu oraz masteringu. Na samym końcu kursu dowiesz się jak przygotować sesję demonstracyjną, która jest doskonałą okazją do podsumowania wiedzy.

Co jeszcze warto wiedzieć?

W kursie używamy programu Cubase 6. Można go bez żadnych problemów wykorzystać do pracy z wersją 7 – nie wprowadza ona żadnych przełomowych funkcji, a większość narzędzi działa identycznie w obydwu wersjach. Z tym kursem masz okazję poznać uniwersalne techniki, które w większości wypadków można zastosować w różnych wariantach i wersjach programu Cubase.

Autor

Rok wydania

Wydawca

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „KURS CUBASE 6”