Łączenie tworzyw sztucznych metodami spawania, zgrzewania, klejenia i laminowania

W książce zostały usystemetyzowane metody łączenia tworzyw sztucznych.
Omówiono wszystkie nierozłączne metody łączenia tworzyw sztucznych: spawanie – ręczne i ekstruzyjne, jedenaście metod zgrzewania, klejenie i laminowanie.
Podano parametry i warunki prowadzenia procesów oraz kontrolę wykonywanych połączeń.
Książka przeznaczona jest dla osób chcących zapoznać się z temetyką łączenia tworzyw sztucznych. Może być przydatna uczniom i studentom takich kierunków studiów jak: spawalnictwo, budownictwo, inżynieria sanitarna, ochrona środowiska, jak również uczestnikom kursów: spawania, zgrzewania, klejenia i laminowania.

Napisz pierwszą opinię o „ŁĄCZENIE TWORZYW SZTUCZNYCH METODAMI I SPAWANIA ZGRZEWANIA KLEJENIA I LAMINOWANIA”