LEKSYKON PRZYDOMOWYCH OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW WYD.2

Jest to drugie wydanie unikatowej książki dotyczącej przydomowych oczyszczalni ścieków (POŚ) poprawione i uzupełnione o nowe rozdziały. Obejmuje takie zagadnienia jak:

– uwarunkowania prawa polskiego i Unii Europejskiej w zakresie budowy i eksploatacji POŚ,
– technologia i technika oczyszczania ścieków w POŚ,
– ekonomika i źródła finansowania POŚ,
– przygotowanie i realizacja inwestycji, ze szczególnym uwzględnieniem popełnianych błędów przez inwestora.

Poradnik wzbogacony jest o Katalog POŚ stosowanych na terenach o zabudowie rozproszonej, czyli w przeważającej mierze na terenach wiejskich i na obrzeżach miast. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w swoim programie gwarantuje dofinansowania do budowy POŚ informacje zawarte w katalogu zawierają cenne wskazówki pomocne przy podejmowaniu decyzji o rozwiązaniu problemu oczyszczania ścieków w sytuacji braku możliwości podłączenia do kanalizacji.

Książkę dedykujemy wszystkim gminom, które w sytuacji braku możliwości podłączenia do kanalizacji zdecydowały się rozwinąć problem oczyszczania ścieków za pomocą POŚ.
Skierowana jest ona również do projektantów przydomowych oczyszczalni ścieków, ich użytkowników, inwestorów i studentów wydziałów inżynierii środowiska.

978-83-60956-39-7

Napisz pierwszą opinię o „LEKSYKON PRZYDOMOWYCH OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW WYD.2”