MATEMATYKA Z ELEMENTAMI ZASTOSOWAŃ W EKONOMII

Książka wielkopolskich matematyków z dużym dorobkiem naukowym i wieloletnim doświadczeniem dydaktycznym, przewidziana jest jako podręcznik do przedmiotu “Matematyka” wykładanego na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych uczelni ekonomicznych…

Książka wielkopolskich matematyków z dużym dorobkiem naukowym i wieloletnim doświadczeniem dydaktycznym, przewidziana jest jako podręcznik do przedmiotu "Matematyka" wykładanego na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych uczelni ekonomicznych.
Oprócz zwięzłych zagadnień teoretycznych, zawiera zadania z odpowiedziami do samodzielnego rozwiązania oraz rozwiązane zagadnienia zilustrowane rysunkami z zakresu:
– logiki
– rachunku różniczkowego funkcji jednej i wielu zmiennych,
– rachunku całkowego,
– rachunku prawdopodobieństwa,
-algebry liniowej,
– równań różniczkowych,
– zastosowań matematyki w ekonomii,
– elementów matematyki finansowej,
Materiał zawarty w podręczniku w pełni odpowiada aktualnym standardom nauczania na kierunkach w uczelniach ekonomicznych.

978-83-7205-268-1

Napisz pierwszą opinię o „MATEMATYKA Z ELEMENTAMI ZASTOSOWAŃ W EKONOMII”