NAPĘDY ELEKTROMECHANICZNE URZĄDZEŃ PRECYZYJNYCH ĆWICZ.LABOR.

Skrypt zawiera opis programu specjalistycznych badań trzech typów mikromaszyn elektrycznych, będących elementami wykonawczymi układów napędowych, tzn.: elektromagnesów prądu stałego, silników skokowych, silników magnetoelektrycznych prądu stałego. Celem ćwiczeń jest zapoznanie studentów ze statycznymi i dynamicznymi charakterystykami mikrosilników i elektromagnesów, stosowanych w urządzeniach precyzyjnych, oraz metodami badania napędów elektromechanicznych.

978-83-7207-717-2

Napisz pierwszą opinię o „NAPĘDY ELEKTROMECHANICZNE URZĄDZEŃ PRECYZYJNYCH ĆWICZ.LABOR.”