Promocja!

NOWOCZESNE HYDROIZOLACJE BUDYNKÓW ZESZYT 2 POKRYCIA DACHOWE

62.99

Na stanie

Nowoczesne hydroizolacje budynków Zeszyt 2 Pokrycia dachowe; Michał Knauff

Niniejsze opracowanie jest kolejną z serii trzech książek dotyczącej hydroizolacji budynków. Druga część poświęcona jest pokryciom dachowym budynków, będących hydroizolacyjną warstwą przekryć dachowych. Ich zadaniem jest zabezpieczenie dachów budynków przed zawilgoceniem wodami opadowymi i wodami pochodzącymi z topniejącego śniegu – a w konsekwencji przed przenikaniem wilgoci w głąb konstrukcji i do wnętrza pomieszczeń.

Autorka analizuje stosowane materiały, a dla wyrobów w odniesieniu do których normy nie podają szczegółowych wymagań, proponuje optymalne wymagania techniczne wynikające z własnych badań i obserwacji. Prezentuje także rozwiązania zabezpieczania przed wnikaniem wody w rejonie krawędzi i zakładów, jak też w miejscach newralgicznych, np. przy ściankach attykowych oraz w miejscach osadzenia elementów ponad-dachowych.

Książka może być przydatna studentom budownictwa, pracownikom naukowym, jak również wszystkim uczestnikom procesu budowlanego: inwestorom, projektantom i wykonawcom robót hydroizolacyjnych.

Autor

ISBN

978-83-01-21987-1

Liczba stron

Rok wydania

Wydawca

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „NOWOCZESNE HYDROIZOLACJE BUDYNKÓW ZESZYT 2 POKRYCIA DACHOWE”