Promocja!

OCZYSZCZANIE GLEBY W TEORII I PRAKTYCE ,

, ,

Publikacja zawiera zagadnienia z dziedziny oczyszczania gleby ujęte w formie krótkich definicji nadających się do szybkiej nauki lub powtórek. Zebrany materiał można też potraktować jako prosty poradnik dotyczący technologii oczyszczania gleb, mający na uwadze regulacje prawne w Polsce i w Unii Europejskiej. Praca powstała z myślą o studentach Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki, którzy w programie studiów mają przedmioty związane z rekultywacją gruntów.

24.00 16.90

OCZYSZCZANIE GLEBY W TEORII I PRAKTYCE

, ,

978-83-7880-129-0