PODRĘCZNIK PILOTA SZYBOWCOWEGO PRAKTYKA SZKOLENIE SZYBOWCOWE

Podręcznik pilota szybowcowego praktyka

O książce
Podręcznik zarówno dla uczniów – pilotów, jak i bardziej doświadczonych szybowników. W ciekawy sposób tłumaczy i opisuje tajniki wspaniałej pasji jaką jest szybownictwo. Z dystansem i angielskim humorem autor rozjaśnia, ostrzega i podpowiada w jaki sposób uczynić szybownictwo skutecznym i zarazem bezpiecznym.
Obowiązkowa pozycja na półce każdego szybownika. Wiedza zawarta w książce jest wynikiem wieloletniego doświadczenia autora. Z pewnością warto będzie do niej wracać przed rozpoczęciem i w trakcie sezonu lotnego. Potraktuj ten podręcznik jako osobistego trenera, który wraz ze zdobywanym przez Ciebie doświadczeniem, będzie pomagał odkrywać kolejne aspekty wspaniałego sportu.

W skład podręcznika wchodzą zagadnienia:

Podstawy szybownictwa, czyli rodzaje prądów wznoszących i ich wykorzystanie;
Przeloty szybowcowe;
Podnoszenie własnych umiejętności.

O autorze

Ken Stewart zajmuje się szybownictwem od 1972 roku, w tym od 1976 roku głównie jako instruktor. Wieloletni trener kadry narodowej szybowników z Wielkiej Brytanii. Uczestniczył w wielu aspektach tego sportu, szkoleniu przyszłych instruktorów, trenowaniu zawodników w przelotach szybowcowych i przygotowaniu ich do zawodów na światowym poziomie. Jest posiadaczem złotej odznaki z trzema diamentami.

978-83-937468-2-8

Napisz pierwszą opinię o „PODRĘCZNIK PILOTA SZYBOWCOWEGO PRAKTYKA SZKOLENIE SZYBOWCOWE”