PODSTAWOWE BADANIA PALIW SMARÓW POWŁOK LAKIEROWYCH I KLEJÓW

Książka dotyczy podstawowych badań z zakresu jakości i wartości użytkowej wymienionych w tytule towarów przemysłowych. Jej celem jest przedstawienie sposobów wykonywania tych badań i metod oceny jakości surowców, materiałów i towarów przemysłowych: paliw, smarów i olejów, wyrobów i powłok lakierowych oraz klejów. Przedstawiony w książce materiał zawiera opis nowoczesnych metod oznaczeń przygotowany z uwzględnieniem najważniejszych norm aktualnych i archiwalnych, ale nie zastąpionych innymi nowszymi normami. Książka może być pomocna pracownikom działów kontroli jakości i działów handlowych. Mogą z niej także korzystać studenci wydziałów towaroznawstwa uczelni ekonomicznych oraz niektórych wydziałów uczelni technicznych.

978-83-7464-769-4

Napisz pierwszą opinię o „PODSTAWOWE BADANIA PALIW SMARÓW POWŁOK LAKIEROWYCH I KLEJÓW”