Promocja!

PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN DLA STUDENTÓW KIERUNKÓW NIEMECHANICZNYCH ,

16.80 2.50

Książka przeznaczona jest przede wszystkim dla studentów kierunków niemechanicznych. Autor w sposób syntetyczny przedstawia złożone problemy procesu konstruowania maszyn, nawiązując przy tym do odpowiednich dyrektyw Unii Europejskiej. Prezentuje korzyści płynące z zastosowania technik i metod komputerowych CAx. Następnie krótko charakteryzuje najważniejsze połączenia oraz podstawowe zespoły funk-cjonalne stosowane w budowie maszyn. Ponieważ książka przeznaczona jest głównie dla studentów kierunków niemechanicznych, zawiera tylko najważniejsze informacje merytoryczne, uzupełnione wybranymi wiadomościami z dziejów techniki. Korzystanie z niej ułatwiają liczne rysunki oraz wykaz stosowanych oznaczeń i skorowidz.

978-83-7143-887-0

Napisz pierwszą opinię o „PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN DLA STUDENTÓW KIERUNKÓW NIEMECHANICZNYCH”