PODSTAWY ZARZĄDZANIA NIE TYLKO DLA LOGISTYKÓW

Podstawy zarządzania nie tylko dla logistyków
Katarzyna Ragin-Skorecka, Agnieszka Grzelczak,Daria Motała

32.00

Na stanie

Książka jest podręcznikiem wprowadzającym w tematykę zarządzania. Powstała z myślą o studentach logistyki, jednak może być przydatna dla wszystkich początkujących adeptów sztuki zarządzania. Treść publikacji zbudowana jest wokół pojęcia organizacji i obejmuje to, co dzieje się na zewnątrz niej (otoczenie), sposób jej konstrukcji (struktury organizacyjne) oraz działania (metody i narzędzia zarządzania). Obok wiedzy teoretycznej w książce zawarto także przykłady funkcjonowania organizacji i zadania opracowane na podstawie rzeczywistych przypadków.
„Praca jest bardzo dobrym podręcznikiem z zakresu podstaw zarządzania i może służyć jako pomoc w opanowaniu podstaw zarządzania absolutnie wszystkim studentom, którzy mają taki przedmiot w toku swoich studiów (niekoniecznie ekonomicznych). Została ona przygotowana w bardzo przemyślany sposób. Zarówno układ rozdziałów, jak i sposób prezentowania zagadnień są pomyślane tak, aby ułatwić studiowanie i przyspieszyć przyswajanie wiedzy. Cenne są dobrze dobrane przykłady, w tym także bardziej obszerne studia przypadków, które ilustrują prezentowane zagadnienia teoretyczne. Niezwykle cenne są zamieszczone na końcu wszystkich rozdziałów pytania pozwalające zweryfikować wiedzę”.
Z recenzji prof. dr. hab. Macieja Szymczaka

Autorki podręcznika to doświadczone nauczycielki akademickie, które od ponad 15 lat prowadzą zajęcia dydaktyczne na poznańskich uczelniach.
dr inż. Katarzyna Ragin-Skorecka – absolwentka Wydziału Budowy Maszyn i Zarządzania Politechniki Poznańskiej, wykładowca na Politechnice Poznańskiej oraz w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, autorka ok. 70 publikacji z zakresu zarządzania. Ma certyfikat European Senior Logistican wydany przez Europejskie Towarzystwo Logistyczne (ELA).
dr inż. Agnieszka Grzelczak – absolwentka Wydziału Budowy Maszyn i Zarządzania Politechniki Poznańskiej, wieloletni pracownik Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu oraz Politechniki Poznańskiej, autorka kilkudziesięciu publikacji z obszaru zarządzania kadrami, zarządzania produkcją i organizacji pracy. Od wielu lat prowadzi szkolenia dla przedsiębiorstw i wspiera transfer wiedzy między nauką a praktyką gospodarczą.
dr Daria Motała – absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, wieloletni pracownik Politechniki Poznańskiej oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Obszar badań naukowych prowadzonych przez autorkę i ich wyniki, przedstawione w licznych publikacjach polskich i ogólnoświatowych, obejmuje metody i narzędzia zarządzania wykorzystywane przez małe i średnie przedsiębiorstwa.

Autor

ISBN

978-83-7205-348-0

Liczba stron

Rok wydania

Wydawca

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „PODSTAWY ZARZĄDZANIA NIE TYLKO DLA LOGISTYKÓW”