ROBOTY BUDOWLANE PRZY UŻYCIU MATERIAŁÓW WYBUCHOWYCH

Publikacja omawia m.in.: zjawisko wybuchu i jego oddzialywanie w podstawowych osrodkach, techniki inicjowania wybuchu ladunków MW, zasady realizacji robót strzalowych w budownictwie, ze szczególnym uwzglednieniem rozbiórki budynków, obiektów komunikacyjnych, wiez i kominów, zasady realizacji robót strzalowych w gruntach, rodzaje zagrozen i sposoby ich ograniczenia.

Poza tym w publikacji przykladowy (szczególowy) projekt rozbiórki komina metoda wybuchowa, pytania testowe z odpowiedziami z przedstawionego zakresu materialu, liczne wzory, indeks przedmiotowy, spis rysunków i tabel. Wiedza zawarta w podreczniku oparta jest na dostepnej literaturze i pracach wlasnych autorów.

Podrecznik przeznaczony jest dla: studentów uczelni technicznych i wojskowych, inzynierów i techników szeroko pojetego budownictwa, górników oraz tych, którzy ubiegaja sie o uzyskanie uprawnien w specjalnosci wyburzeniowej.

978-83-89234-22-X

Napisz pierwszą opinię o „ROBOTY BUDOWLANE PRZY UŻYCIU MATERIAŁÓW WYBUCHOWYCH”