SCHODY

Książka “Schody” została przy­gotowana na wystawę w Nowym Teatrze “Zdjęcie miasta. Fotografia war­szaw­ska i prak­tyki pokrewne”. Składa się z dwóch przenikających się wzajem­nie nar­racji – fotografii schodów prowadzących do galerii Raster oraz zapisu seminarium, do udziału w którym zaprosiliśmy botanika i badaczy kul­tury wizual­nej. Ich spostrzeżenia pozwalają spojrzeć na schody w szer­szym kontekście, ujawniając ich różne nomen omen stop­nie kul­turowej komplikacji…

30.00

Na stanie

Książka “Schody” została przy­gotowana na wystawę w Nowym Teatrze “Zdjęcie miasta. Fotografia war­szaw­ska i prak­tyki pokrewne”. Składa się z dwóch przenikających się wzajem­nie nar­racji – fotografii schodów prowadzących do galerii Raster oraz zapisu seminarium, do udziału w którym zaprosiliśmy botanika i badaczy kul­tury wizual­nej. Ich spostrzeżenia pozwalają spojrzeć na schody w szer­szym kontekście, ujawniając ich różne nomen omen stop­nie kul­turowej komplikacji.

Publikacja ta ma również istotną wartość dokumentalną – w trzy dni po wykonaniu zasad­niczej części zamiesz­czonych w niej zdjęć, schody przy Wspólnej zostały zburzone.

Autor

ISBN

978-83-932884-9-6

Liczba stron

Rok wydania

Wydawca

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „SCHODY”