SMART CITY INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA W ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ A ZARZĄDZANIE INTELIGENTNYM MIASTEM

21.00

Na stanie

W książce przedstawiono problematykę zarządzania inteligentnym miastem w kontekście pojawiających się innowacji oraz nowych technologii i w odniesieniu do funkcjonowania administracji publicznej. Monografia może stanowić swoisty kompas dla osób zainteresowanych budową i zarządzaniem smart cities. Zawiera zarys tematyki dotyczącej innowacyjnych mechanizmów i instrumentów możliwych do wykorzystania w zarządzaniu miastem, różne modele wprowadzenia koncepcji smart city, sposoby projektowania miasta i jego interakcji, w tym partycypacyjny model budowy inteligentnego miasta oraz trendy i zjawiska występujące w realiach inteligentnych miast.
Publikacja adresowana jest do pracowników administracji publicznej, organizacji pozarządowych, środowisk biznesowych zaangażowanych w realizację koncepcji inteligentnego miasta, a także do studentów socjologii, politologii i administracji.

Autor

ISBN

978-83-7205-355-8

Liczba stron

Rok wydania

Wydawca

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „SMART CITY INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA W ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ A ZARZĄDZANIE INTELIGENTNYM MIASTEM”