SPRYTNY SŁOWNIK ANG-POL POL-ANG Z LEXICONEM NA CD

Format: 14.2×19.5

Oddajemy do Państwa rąk zupełnie nowy słownik języka angielskiego, przeznaczony przede wszystkim dla uczniów i studentów. Z uwagi na szeroki zakres materiału nasz słownik będzie również bogatym źródłem informacji dla wszystkich zainteresowanych językiem angielskim.
Szczególna uwaga została zwrócona na przejrzysty układ haseł, a praktyczne przykłady ukazują, jak poprawnie używać danych słów w różnych kontekstach i utartych wyrażeniach. Nieocenioną pomocą dla uczniów będą również porady dotyczące problematycznych słów.
Do słownika dołączony został szczegółowy przegląd angielskiej gramatyki, wraz z przykładami ilustrującymi użycie omawianych zasad w praktyce. Dzięki temu przyswojenie sobie podstaw języka stanie się jeszcze łatwiejsze. Na płycie CD znajduje się uniwersalny słownik Lexicon 5 zawiera około 58 000 haseł, nagraną wymowę i funkcję mouse over – błyskawicznego tłumaczenia słów, przegląd gramatyki oraz funkcję nauka.

Napisz pierwszą opinię o „SPRYTNY SŁOWNIK ANG-POL POL-ANG Z LEXICONEM NA CD”