Promocja!

STUDENCKI KOMITET SOLIDARNOŚCI W POZNANIU SPOJRZENIE PO CZTERDZIESTU LAT

Original price was: 25.00zł.Current price is: 10.00zł.

Jest to pierwsza publikacja zawierająca wielostronny, historyczny opis działalności poznańskiego Studenckiego Komitetu Solidarności, działającego w latach 1977-80. Stanowi pokłosie rocznicowego spotkania, na które złożyła się m.in. mikro-sesja naukowa, poświęcona historii SKS-u. W części pierwszej książki znalazły się cztery studia, napisane przez historyków i literaturoznawców, znawców dziejów najnowszych. Część druga zbiera różnego rodzaju świadectwa, wspomnienia i próby ujęć historycznych, napisane z pozycji świadka i osoby zaangażowanej zarazem, przez kilkoro uczestników i uczestniczek poznańskiego SKS-u.

978-83-7768-211-1

Napisz pierwszą opinię o „STUDENCKI KOMITET SOLIDARNOŚCI W POZNANIU SPOJRZENIE PO CZTERDZIESTU LAT”