UKŁADY POMIARU I GENERACJI ODCINKA CZASU

Książka z pewnością zainteresuje studentów takich kierunków jak: elektronika, elektrotechnika, automatyka, robotyka, mechatronika, fizyka doświadczalna, fizyka techniczna i telekomunikacja, gdyż zawiera zarówno rozważania teoretyczne z zakresu precyzyjnego pomiaru odcinka czasu, przegląd stosowanych układów pomiarowych jak też merytoryczną dyskusję dotyczącą praktycznych aplikacji systemów z precyzyjną bazą czasu. Książka jest kierowana również do doktorantów i pracowników naukowych zajmujących się zaawansowanymi technikami pomiarowymi oraz do inżynierów projektujących nowoczesne systemy pomiarowe z precyzyjną bazą czasu.

978-83-231-2742-0

Napisz pierwszą opinię o „UKŁADY POMIARU I GENERACJI ODCINKA CZASU”