URZĄDZENIA DO OCZYSZCZANIA ŚCIEKÓW PROJEKTOWANIE

Książka “Urządzenia do oczyszczania ścieków – zasady projektowania i przykłady obliczeń” przeznaczona jest dla projektantów i eksploatatorów miejskich oczyszczalni ścieków oraz studentów wydziałów inzynierii i ochrony środowiska politechnik i akademii rolniczych. W prezentowanej książce podane są zasady projektowania urządzeń do oczyszczania ścieków występujących w miejskich oczyszczalniach ścieków oraz…

Książka "Urządzenia do oczyszczania ścieków – zasady projektowania i przykłady obliczeń" przeznaczona jest dla projektantów i eksploatatorów miejskich oczyszczalni ścieków oraz studentów wydziałów inzynierii i ochrony środowiska politechnik i akademii rolniczych. W prezentowanej książce podane są zasady projektowania urządzeń do oczyszczania ścieków występujących w miejskich oczyszczalniach ścieków oraz przykłady obliczeń i doboru urządzeń, które mogą się okazać istotną pomocą przy eksploatacji miejskich oczyszczalni ścieków. Do opracowania ksiązki wykorzystano najnowsze wytyczne i zasady projektowania podane w literaturze krajowej i zagranicznej wraz z ich interpretacją, co może się okazać bardzo pomocne przy projektowaniu nowoczesnych rozwiązań oczyszczalni ścieków. Zasady projektowania wzbogacone licznymi przykładami obliczeń obejmować będą urządzenia, które dziś i w przyszłości mogą występować w miejskich oczyszczalniach ścieków. Takie podejście do zagadnienia uporzadkuje "rynek" związany z projektowaniem i eksploatacją oczyszczalni ścieków. Praca jest wzbogacona licznymi schematami i rysunkami, co znacznie ułatwi zroumienie poszczególnych zagadnień cząstkowych.

978-83-60956-43-4

Napisz pierwszą opinię o „URZĄDZENIA DO OCZYSZCZANIA ŚCIEKÓW PROJEKTOWANIE”