UWARUNKOWANIA DZIAŁALNOŚCI LOTNICZEJ

Kolejny, trzeci już tom studiów i analiz z zakresu prawa lotniczego jest efektem wzmożonych prac naukowców, jak i praktyków w przedmiotowym temacie. Zawiera on treści odnoszące się między innymi do prawa lotniczego, zarządzania ruchem lotniczym, funkcjonowania lotnictwa cywilnego czy ochrony środowiska naturalnego.

31.50

Na stanie

Pierwszy tom Prawne, administracyjne i ekonomiczne uwarunkowania działalności lotniczej w Polsce opublikowany został w 2014 r. tom drugi Działalność lotnicza w Polsce ukazał się w 2016 roku. Wszystkie trzy tomy zostały wydane w naszym wydawnictwie.

Działalność lotnicza w Polsce rozwija się w ostatnich latach w szybkim tempie. Powoduje to powstanie wielu uwarunkowań i problemów, których rozwiązanie wymaga pogłębionych studiów i analiz naukowych. Efektem takich analiz jest prezentowana monografia. Zawiera ona treści z zakresu prawa lotniczego, zarządzania ruchem lotniczym, funkcjonowania lotnictwa cywilnego i państwowego, polityki lotniczej, służb i procedur żeglugi powietrznej oraz informacje dotyczące infrastruktury technicznej systemu zarządzania ruchem lotniczym.

Redaktorzy tego tomu wyrażają nadzieję, że przedstawione w nim wyniki badań i analiz przyczynią się do dalszej dyskusji naukowej nad działalnością lotniczą w Polsce.

Autor

ISBN

978-83-8018-096-3

Liczba stron

Rok wydania

Wydawca

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „UWARUNKOWANIA DZIAŁALNOŚCI LOTNICZEJ”