WŁAŚCIWOŚCI SPRĘŻYSTE PŁYTY WIÓROWEJ I MDF JAKO MATERIAŁÓW ANIZOTROPOWYCH…

Przedstawiona w pracy problematyka wpisuje się w istotny i rozwijany w wielu ośrodkach badawczych na świecie nurt badań nad kompleksową oceną właściwości sprężystych tworzyw drzewnych (płyty wiórowej i MDF) w kontekście możliwości ich wykorzystania w projektowaniu konstrukcji za pomocą metod komputerowych. Praca ważna, gdyż rozpatruje właściwości sprężyste płyt drewnopochodnych z uwzględnieniem ich struktury na grubości oraz przedstawia nowe, pośrednie metody wyznaczania modułów sprężystości poszczególnych warstw trójwarstwowych.
Właściwości sprężyste płyty wiórowej i MDF jako materiałów anizotropowych o nierównomiernym rozkładzie gęstości na grubości płyty

978-83-7096-966-0

Napisz pierwszą opinię o „WŁAŚCIWOŚCI SPRĘŻYSTE PŁYTY WIÓROWEJ I MDF JAKO MATERIAŁÓW ANIZOTROPOWYCH…”