WYKAŻ ŻE ZBIÓR ZADAŃ Z GEOMETRII LO

Trwałe metody naprawcze w obiektach betonowych

23.00

Na stanie

Beton to dzisiaj najpowszechniej używany materiał budowlany na świecie ( produkcja światowa dochodzi już do 9 mld m3 rocznie, to jest 3 razy więcej niż drewna i 7 razy więcej niż stali rocznie ).(…)
Książka ta jest kolejną, już 6 pozycją, przygotowaną przez jednego z redaktorów w tematyce trwałości napraw obiektów budowlanych, a 7 w tematyce trwałości budynków i budowli. Pozycja ta aktualizuje wiedzę o najnowszych krajowych i wybranych zagranicznych osiągnięciach w dziedzinie trwałych rozwiązań naprawczych zastosowanych w obiektach betonowych. Przedstawia także przykłady negatywne prowadzące nawet do awarii lub katastrof. W celu zachowania czytelności utrzymano wprowadzony już w pierwszej książce podział na dwa główne działy. W pierwszym zawarto podstawy naukowe (Nauka, badania, technologie), w drugim przedstawiono zastosowania praktyczne trwałych napraw i wzmocnień elementów obiektów betonowych i samych obiektów (Konstrukcje betonowe, Konstrukcje żelbetowe). Treści podzielono na 24 rozdziały, których autorami są często wysokiej klasy specjaliści od napraw obiektów budowlanych.
Przygotowana monografia jest adresowana do środowisk naukowych i projektowych, producentów materiałów stosowanych w naprawach obiektów budowlanych oraz wykonawców tych robót, a także do studentów kierunków związanych z budownictwem.

Autor

ISBN

978-83-7125-201-3

Liczba stron

Rok wydania

Wydawca

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „WYKAŻ ŻE ZBIÓR ZADAŃ Z GEOMETRII LO”