WYTYCZNE DO PROJEKTOWANIA I WYKON. DACHÓW Z IZOLACJĄ PRZECIWWODNĄ

Publikacja zawiera informacje na temat wykonania izolacji dachów zarówno bitumicznych, jak również z tworzyw sztucznych (takich jak PVC, TPO, EPDM i inne) oraz izolacji natryskowych…

55.35

Na stanie

Publikacja zawiera informacje na temat wykonania izolacji dachów zarówno bitumicznych, jak również z tworzyw sztucznych (takich jak PVC, TPO, EPDM i inne) oraz izolacji natryskowych.
Wytyczne te opracowano na podstawie wieloletnich doświadczeń pozyskanych w trakcie wykonywania dachów płaskich przez firmy branżowe. Zawarte w publikacji wymagania oraz techniczne wskazówki zabezpieczają m.in. interesy użytkownika poprzez osiągniecie właściwego poziomu jakości w trakcie realizacji izolacji dachów płaskich. Wytyczne są również ważnym źródłem informacji dla projektantów i architektów, umożliwiając właściwe zaprojektowanie izolacji dla typowych rozwiązań.
W wielu krajach wytyczne te są integralną, wręcz obowiązkową literaturą techniczną, stosowaną przez projektantów, architektów, firm generalnego wykonawstwa oraz innych uczestników procesu budowlanego. W sytuacjach spornych powołują się na nie rzeczoznawcy oraz odnoszą się do nich sądy.

Autor

Liczba stron

Rok wydania

Wydawca

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „WYTYCZNE DO PROJEKTOWANIA I WYKON. DACHÓW Z IZOLACJĄ PRZECIWWODNĄ”