Promocja!

WZORY WYKRESY I TABLICE WYTRZYMAŁOŚCIOWE

49.00 44.99

W książce omówiono metody obliczeniowe i podano wzory stosowane obecnie w dziedzinie wytrzymałości materiałów i konstrukcji. Stanowi ona wademekum przydatne dla studentów przy wykonywaniu projektów oraz prac przejściowych i dyplomowych, a także dla inżynierów w biurach projektowych. Na szczególną uwagę zasługuje zbiór tablic zawierających własności wytrzymałościowe i zmęczeniowe materiałów stosowanych w budowie i eksploatacji maszyn oraz konstrukcji, z uwzględnieniem różnych warunków pracy i zakresów temperatury.

978-83-01-19179-5

Napisz pierwszą opinię o „WZORY WYKRESY I TABLICE WYTRZYMAŁOŚCIOWE”