XIII KONFERENCJA KETEDR GEODEZJI

XIII Konferencja Katedr Geodezji na Wydziałach Niegeodezyjnych zorganizowana pod patronatem Sekcji Geodezji Polskiej Akademii Nauk przez Zakład Geodezji Instytutu Geotechniki Politechniki Wrocławskiej to kolejne spotkanie z cyklu zapoczątkowanego w latach 60-tych przez Politechnikę Warszawską…

14.70

Na stanie

XIII Konferencja Katedr Geodezji na Wydziałach Niegeodezyjnych zorganizowana pod patronatem Sekcji Geodezji Polskiej Akademii Nauk przez Zakład Geodezji Instytutu Geotechniki Politechniki Wrocławskiej to kolejne spotkanie z cyklu zapoczątkowanego w latach 60-tych przez Politechnikę Warszawską.
Proces dydaktyczny jak również badania naukowe prowadzone przez Katedry Geodezji na Wydziałach Niegeodezyjnych, ukierunkowane na wzbogacenie wiedzy absolwenta nie geodety, wymagają stałej modernizacji i dostosowania do zmieniających się potrzeb danego Wydziału.
Celem konferencji jest przedstawienie propozycji doskonalenia procesu nauczania jak również prezentacja prac badawczych prowadzonych w różnych Uczelniach.
Zgłoszone 51 referaty podzielone są na dwie grupy tematyczne i prezentowane będą w dwóch sesjach konferencji:
Sesja I     Jakość nauczania
Sesja II Optymalne kierunki badań w perspektywie rozwoju naukowego pracowników katedr geodezji na wydziałach niegeodezyjnych
Komitet Organizacyjny ma nadzieję, że wymiana doświadczeń i dyskusja nad przedstawioną problematyką przyczynią się do podniesienia jakości nauczania i zainspirują nowe tematy badawcze.
Organizatorzy życzą wszystkim uczestnikom konferencji owocnych obrad oraz miłego pobytu w Ośrodku Konferencyjno-Wypoczynkowym w Szklarskiej Porębie.
Komitet Organizacyjny

Autor

ISBN

978-stół

Liczba stron

Rok wydania

Wydawca

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „XIII KONFERENCJA KETEDR GEODEZJI”