ZAGADNIENIA EMISJI SPALIN SILNIKÓW OKRĘTOWYCH

Książka zawiera: charakterystykę toksycznych składników spalin i ich wpływ na środowisko naturalne, metody pomiaru związków toksycznych, normy badań emisji związków toksycznych w spalinach silników okrętowych, metody zmniejszania emisji związków toksycznych w silnikach okrętowych; przedstawia modelowanie procesów emisji okrętowych silników napędu głównego w rzeczywistych warunkach eksploatacji i wyznaczanie emisji związków szkodliwych w rzeczywistych warunkach eksploatacji.

978-83-7775-399-6

Napisz pierwszą opinię o „ZAGADNIENIA EMISJI SPALIN SILNIKÓW OKRĘTOWYCH”