Promocja!

27.30 19.00

Budowa współczesnego komputerowego systemu wspomagania eksploatacji pojazdów jest zadaniem trudnym zarówno z powodu ogromnego zakresu merytorycznego zagadnień, jak i wąskiego, specjalistycznego kręgu odbiorców. W pracy przedstawiono możliwości wykorzystania jednego z zaawansowanych systemów z grupy RAD (Rapid Application Development) do budowy interfejsu przeznaczonego do wspomagania eksploatacji pojazdów, czyli Delphi 2010. Sposób przedstawienia zagadnień powienien pozwolić na samodzielne rozpoczęcie pracy przez czytelnika, który nie posiada specjalnego przygotowania w dziedzinie tworzenia komputerowych systemów wspomagania. Podręcznik przeznaczony jest zwłaszcza dla studentów Wydziału Mechanicznego, specjalność: Eksploatacja i zarządzanie w transporcie oraz Logistyka i spedycja.

978-83-7242-634-5

Napisz pierwszą opinię o „ZASTOSOWANIE ŚRODOWISKA PROJEKTOWEGO DELPHI I WYBRANYCH PROGRAMÓW NARZĘDZIOWYCH DO BUDOWY ELEMENTÓW SYSTEMU WSPOMAGANIA EKSPLOATACJI POJAZDÓW”