ZBIÓR ZADAŃ Z ELEKTROTECHNIKI T.1

Doskonały, wielotomowy zbiór zadań z elektrotechniki przeznaczony jako materiał pomocniczy dla uczniów, studentów i nauczycieli:
– zawiera systematycznie uporządkowany…

– zawiera systematycznie uporządkowany materiał ćwiczeniowy do przedmiotów "Podstawy elektrotechniki" i "Elektrotechnika teoretyczna";
– większa część zadań jest związana z praktyką;
– zadania są uporządkowane według stopnia trudności, więc nadają się do różnych poziomów nauczania;
– na początku każdego paragrafu są podane najważniejsze wzory, prawa, wielkości oraz jednostki systemy SI;
– zawiera wszystkie wyniki rozwiązań, a częściowo także sposoby rozwiązywania.
Zbiór zadań nadaje się dla uczniów szkół średnich oraz dla studentów wyższych szkół inżynierskich i uniwersytetów technicznych. Jest od lat rozpowszechniony we wszystkichważniejszych szkołach i na uczelniach europejskich. Może być dużą pomocą dla nauczycieli i dla wykładowców.

SPIS TREŚCI:

1. Obwód nie rozgałęziony

2. Obwód rozgałęziony

3. Obliczanie obwodów oczkowych

4. Moc i praca prądu stałego

Rozwiązania

Napisz pierwszą opinię o „ZBIÓR ZADAŃ Z ELEKTROTECHNIKI T.1”