GRAFIKA INŻYNIERSKA

Materiał zawarty w skrypcie jest przeznaczony dla studentów stacjonarnych oraz niestacjonarnych studiów I stopnia na Wydziale Technologii Chemicznej Politechniki Poznańskiej.

27.50

Na stanie

Materiał zawarty w skrypcie jest przeznaczony dla studentów stacjonarnych oraz niestacjonarnych studiów I stopnia na Wydziale Technologii Chemicznej Politechniki Poznańskiej. Ma on być pomocą przy wykonywaniu prac projektowych z grafiki inżynierskiej oraz projektów z zakresu innych przedmiotów wykładanych na studiach o tym profilu, nie tylko na Politechnice Poznańskiej. Układ treści skryptu jest zgodny z kolejnością tematów zajęć projektowych z grafiki inżynierskiej przewidzianych w programie studiów, co umożliwia stopniowe wprowadzanie wiedzy potrzebnej do wykonania danego projektu rysunkowego. Nie jest to jednak jedyne źródło wiedzy z zakresu grafiki inżynierskiej i dlatego zaleca się uzupełnienie wiadomości przedstawionych w skrypcie o treści zawarte w podręcznikach na temat grafiki inżynierskiej przygotowanych przez innych autorów.
Jestem szczerze zobowiązany i wdzięczny dr. inż. Jerzemu Borowskiemu, jak również pozostałym pracownikom Zakładu Inżynierii i Aparatury Chemicznej Instytutu Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Poznańskiej za wiele cennych rad i uwag, które wykorzystałem przy opracowaniu tego skryptu.
Piotr Agaciński

Autor

ISBN

978-83-7775-333-0

Liczba stron

Rok wydania

Wydawca

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „GRAFIKA INŻYNIERSKA”